Marki Jest 11 marek

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Sansha

    Jeden z największych na świecie producent butów, ubrań i akcesoriów do tańca, które są bardzo dobrej jakości i w przystępnych cenach. Firma została założona przez FR. Duval w 1982 roku, kiedy ten stworzył profesjonalne baletki z podzieloną podeszwą. Najbardziej popularne są buty treningowe sneakersy, które używamy nie tylko do treningów tańca nowoczesnego, ale i salsa, latino, zumba czy taniec ludowy. Są chyba najbardziej trwałymi tego rodzaju butami ze wszystkich firm tanecznych. Wiele Pań chwali sobie również buty do tańca towarzyskiego latino, są miękkie, a paski nie ranią stóp. Można je zobaczyć również na stopach tancerek salsowych i bachata. Nie można też nie wspomnieć o baletkach, które są flagowym produktem firmy Sansha i których jest w ofercie ponad 50 modeli. W naszym sklepie wybraliśmy te najbardziej popularne w Polsce, chociaż i tak najczęściej klienci kupują baletki Tutu Split i LeBallet.

    Kolejnym bardzo lubianym produktem są rajstopy baletowe i kabaretki. Są zdecydowanie bardziej wytrzymałe od zwykłych rajstop i wystarczą na pewno kilka jak nie kilkadziesiąt występów. Baletowe są z jednolitej miękkiej tkaniny, która bardzo dobrze przylega do nóg i która nie puszcza oczek po zrobieniu dziury. Kabaretki są tzw. sznurkowe, trudno je porwać i bardzo dobrze trzymają nogi, ściskając w obwodzie.

    Mamy też w ofercie gwoździkowane buty do flamenco, buty do stepowania z blachami, a także męskie buty do tańca towarzyskiego i tanga argentyńskiego na skórzanej podeszwie. Oferujemy też jazzówki skórzane sznurowane niskie i za kostkę oraz wsuwane używane najczęściej do jazzu i modernu. Do gimnastyki polecamy skórzane napalcówki.

    Sansha produkuje również bardzo dobrej jakości stroje do tańca. Body bawełniane z elastanem i z mikrofibry idealnie sprawdzą się na treningach, ale niektóre modele są tak ładne z wstawkami z koronki i siatki, że wiele osób tańczy w nich na zawodach i mistrzostwach.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów